مرکز خرید آرمان مشهد

معرفی مرکز خرید آرمان

مرکز خرید آرمان با ویژگی های منحصر بفرد خود مانند تفرجگاه مرکزی, رستوران صفخره ای, تندیس پیرخرد, غار گردشگری, درخت چنار, عکاسخانه سنتی, شهربازی کودکان و ده ها جاذبه دیگر قطعاً یکی از منحصر بفردترین مراکز خرید ایران اسلامی محسوب می گردد.
مرکز خرید آرمان با 344 واحد تجاری, کالاهای مورد نیاز زائرین و مجاورین حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را عرضه می دارد.

مرکز خرید آرمان مشهد
تفرجگاه مرکز خرید آرمان مشهد

تفرجگاه مرکز خرید آرمان

وجود تفرجگاه مرکزی با معماری شگفت انگیز باعث شده، مرکز خرید آرمان در ایران بی نظیر و منحصر به فرد باشد. این تفرجگاه تلفیقی خلاقانه و حیرت انگیز از معماری، مجسمه سازی، نقش برجسته و طبیعت بومی خراسان است که هر یک از تندیس ها و مجسمه های آن دارای مفاهیمی فلسفی، شاعرانه و نمادین از اخلاق و عرفان ایرانی- اسلامی می باشند.

تفرجگاه نمادی از طبیعت صخره، ابر، آبشار، باران و برکه می باشد که ابرهای آن با بارش باران، نزول رحمت الهی را تداعی نموده و هوایی مرطوب در محیط ایجاد می کند و حس طبیعت واقعی را به مراجعه کنندگان می دهد.

آبشار اصلی تفرجگاه مرکزی به همراه ۱۱ آبشار کوچک که از لا به لای صخره ها و دست مجسمه جاری است، طبیعتی بکر و خاطره ای ماندگار را برای میهمانان ترسیم می نماید.

تفرجگاه آرمان شما را دعوت می کند تا ساعاتی را در دامن زیبای طبیعت به استراحت و تامل بپردازید و به موسیقی آفرینش گوش فرا دهید. همچنین این مکان دارای مجسمه های زیبایی همچون پیرخرد، بار امانت و ریحانه است.

فودکورت و رستوران

فودکورت مرکز خرید آرمان در طبقۀ اول بخش تجاری (۱+)، برای سرویس دهی به مراجعان طراحی شده و آماده ارائه متنوع ترین و لذیذترین غذاها از جمله پیتزا، همبرگر، کباب ترکی و همچنین غذاهای سنتی ایرانی به همراه نوشیدنی های متنوع، به زائرین و مجاورین حضرت علی بن موسی الرضا (ع) می باشد. مشتریان پس از تهیۀ غذا می توانند برای صرف آن، از فضای مبلمان شدۀ مشترک بین سرویس دهندگان استفاده کنند. این بخش ظرفیت پذیرش و خدمت رسانی به ۸۰۰ نفر در روز را داراست.

فودکورت مرکز خرید آرمان

ویدیو معرفی مرکز خرید آرمان

آشنایی بیشتر با مرکز خرید آرمان